Airsoft

Je bojová hra ,adrenalínový šport, pri ktorom sa simulujú bojové situácie.

Airsoft sa hrá s funkčnými replikami skutočných zbraní.  Zároveň ide o tréning bojovej taktiky, tímovej akcie, až po prežitie v boji.

Najviac organizovaných airsoft hier na slovensku !

Pre partie, rozlúčky so slobodou

Narodeninové oslavy, školské a koncoročné výlety

Airsoft hry každý víkend

Každý víkend nový scenár na airsoft hru!

Áno dobre počujete, airsoft je vďaka väčšej základni hráčov veľmi žiadaný šport, čomu sme sa prispôsobili aj my a pre to u nás pravidelne nájdete nejaké akcie.

 

U nás sa nikdy nenudíte, vždy máme pre vás pripravenú inú akciu. Najobľúbenejšie módy.

BOMBOVICA
CARTEL WAR
PIŠTOĽOVICA
ZOMBIE HRY
CAPTURE THE FLAG
NOČNÉ LARP SCENÁROVKY
HOSTAGE

Hry pre juniorov od 10 -18 rokov – každú sobotu o 9:00 !!

Hry pre hráčov od 15 rokov každú nedeľu striedavo v Downtown Aréna Prievidza a Vietcong Vyšehradné.

Od jesene do jari hrávame aj každú stredu o 18:00.

VYZBROJÍME ŤA OD HLAVY AŽ PO PÄTY !

V základnom balíku od nás dostaneš tieto veci.

DSC_3372

Ochranné pomôcky

Ako sú maska s termálnym dvojsklom, rukavice, vesta

DSC_3375

Maskáčový overal

nemusíte si špiniť svoje oblečenie u nás dostanete celotelový overal od veľkosti S až po XXL

DSC_3383

Zbraň

Na výber viacej typov zbraní: M4, AK47, AK74, UAR501, P90, G36, BROKOVNICE, PIŠTOLE

Munícia

každý hráč dostáva na začiatku plničku s muníciou

Pravidlá hry

Rozdiel oproti paintballu je v tom, že sa nestrieľa muníciou obsahujúcou farbu, ale plastovými guličkami kalibru 6 – 8 mm. Airsoft simuluje reálny boj a každý zásah, aj ten ktorý strelec nevidel, by mal trafený priznať.

 

Hráč je povinný po zasiahnutí zakričať „mám“, alebo „dostal som to“. V prípade, že útočník si je 100 % vedomý toho, že zasiahol protivníka a ten druhý si to neprizná, môže zakričať „dostal si to“ alebo „si mŕtvy“. Pokiaľ si to nechce priznať aj po vyzvaní, bude diskvalifikovaný z hry.

 

Zásah je právoplatný, keď sa guľka dotkne časti hráčovho tela (aj vlasy a oblečenie). V takom prípade je hráč mŕtvy. Ak sa guľka dotkne zbrane, tá sa nestáva nefunkčnou. Keď je hráč „mŕtvy“, zdvihne ruku v ktorej držal zbraň a dá si ju nad hlavu. V takomto postoji kráča na respawn, kde počká vopred dohodnutý časový úsek a potom sa znova vracia do hry. Hráči nemôžu mŕtveho hráča používať ako štít ani sa zaňho schovávať.

 

Každá akcia má individuálne pravidlá. Na niektorých sa hrá tak, že každý tím má medika, ktorý môže 3-krát okamžite uzdraviť spoluhráča. Po 4. zasiahnutí hráč odchádza na respawn. Pravidlá na hru s medikom sa rôznia, vo všeobecnosti sa však hráč ošetruje tak, že k nemu medik príde (zasiahnutý sa nesmie hýbať), obviaže ho viditeľne bielym obväzom (látkou), zotrvá pri ňom minimálne 1 minútu a po uplynutí tejto doby sa z raneného stáva plnohodnotný hráč (s menším počtom životov).

 

Hra môže mať taktiež odlišný dej. Buď sa hrá tzv. capture-the-flag, čo znamená preniknúť do nepriateľského tábora a zmocniť sa nejakého predmetu, najčastejšie vlajky, alebo klasický death match alebo team death match, kde je úlohou len „vyzabíjať“ sa navzájom. Alebo sa hrá tak, že jeden tím má „bombu“ a tú musí položiť. Samozrejme druhý tím mu v tom musí zabráni

 

JE PRÍSNE ZAKÁZANÉ VSTUPOVAŤ DO HERNÉHO POĽA POČAS HRY BEZ OCHRANNEJ MASKY, TAK ISTO SI JU DÁVAŤ DOLE POČAS HRY !

Najčastejšie otázky

Pre tých ktorý k nám idú po prvý raz.

Čo si priniesť so sebou ?

Športové oblečenie alebo staré veci, niečo na prezlečenie (po hre je väčšina hráčov spotená), pevnú obuv, v prípade že nosíte okuliare je vhodnejšie použiť kontaktné šošovky, tekutiny.

Bolí zásah airsoftovou guličkou ?

Je ťažké presne odpovedať, každý vníma bolesť inak. Veľmi záleží na vzdialenosti, z ktorej ste zasiahnutí, miesta kam ste zasiahnutí atď. V každom prípade by vás oblečenie a maska mali dostatočne ochrániť. Bezpečnostné opatrenia Vám náležite predstavíme pred začatím hry.

Čo potrebujem k rezervácii airsoftu ?

Vždy je potrebné uviesť presný dátum kedy si chcete zahrať, presný čas a aspoň približný počet hráčov. Ďalej je nutné uviesť kontaktné telefónne číslo pre následnú komunikáciu.

 

Tí ktorí by mali chuť si vyskúšať airsoft majú možnosť prísť každú nedeľu. Treba sledovať náš facebook kde pravidelne vyhadzujeme prehľad nadchádzajúcich udalosti.

Kedy stačí hru objednať ?

Odporúčame hru objednať minimálne 3 dni vopred – inak sa môže stať, že ihrisko bude už obsadené, hlavné cez víkendy a sviatky. Niekedy vieme hru vybaviť aj keď si zavoláte 3 hodiny pred samotnou hrou, platí skôr v týždni.

Koľko nás musí byť ?

Minimálny počet na hru sú 4 hráči. Samozrejme čím viac, tým lepšie – zažijete ďaleko väčšiu zábavu.

Koľko vystrieľam gulí za akciu ?

Niekomu vystačí na celú akciu 500 guličiek, iný ich bez problémov vystrieľa za akciu 5000 aj viac. Ide o to, ako dobre mierite a ako trpezlivý prst máte na spúšti. Ak by vám guličky došli vieme Vám ich dosypať počas hry.